Tworzymy rozwiązania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Strona w budowie

W Budler tworzymy rozwiązania dla przemysłu

Dzięki ciągłemu rozwojowi jesteśmy cenioną firmą z branży budownictwa przemysłowego, która jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym projektom. Zakres wykonywanych przez nas usług obejmuje: budownictwo przemysłowe, remonty pieców przemysłowych, instalacje technologiczne, konstrukcje stalowe i betonowe.

Model współpracy

Doświadczenie zdobywane przez lata oraz zasoby sprawiają, że jesteśmy w stanie uczestniczyć na każdym etapie inwestycji. W ramach współpracy z naszą firmą oferujemy kompleksową usługę…od zaprojektowania po produkcję elementów konstrukcyjnych, aż po montaż. Możemy również wystąpić w roli generalnego wykonawcy, który zadba o bezpieczeństwo, terminowość, a także najwyższej jakości, finalny efekt. To Ty decydujesz jaką formę współpracy chciałbyś z nami nawiązać. Zintegrujmy swoje działania aby osiągnąć sukces! 

GENERALNY WYKONAWCA

PROJEKTUJEMY, PRODUKUJEMY, BUDUJEMY

DORADZTWO TECHNICZNE I NADZÓR

Sprawdź zakres świadczonych przez nas usług

Oferta naszej firmy skierowana zarówno  jest do małych jak i dużych inwestycji z zapotrzebowaniem na dostawę oraz usługi luksusowego wyposażenia wnętrz.

Współpraca z najlepszymi dostawcami w branży oraz doświadczony zespół pozwalają nam na realizację najbardziej wymagających projektów.  Jako innowacyjny zespół jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i przygotowanie indywidualnej oferty.

Zaufali nam

Realizujemy projekty na terenie całej Polski!

Realizujemy projekty na terenie całej Polski!